Thomas Dekker - biografie

25. july 2011 at 12:44 | Katellinka
Thomas Dekker se narodil 28. prosince 1987 v Las Vegas. Jeho matka je pianistka, herečka a zpěvačka, zatímco jeho otec je výtfarník, scénograf, operní zpěvák a herec. Když byl ještě malý začali jeho rodiče trávit čas v USA, Kanadě a Evropě. Thomas má nevlastní sestru Dianu a nevlastního bratra Erika.
Když bylo Thomasovi 6 let zahrál si v seriálu Mladí a neklidní, zde začala jeho herecká kariéra. To bylo rychle následované dalšími rolemi v Star Trek Generations a Village of the Damned. V roce 1997 se zůčastníl seriálu Honey, I Shrunk the Kids: Tv show, kde přetrval 3 roky a si zahrál Nick Szalinsky. Začal hostoval v několika seriálech např. CSI: Crime Scene Investigation, Hous a 7th Heaven.
Tomasova rodina byla založená na hudbu, proto se není čemu divit, že sám hudbu začal psát v 10 letech. V patnácti letech dostal nahrávací smlouvu, ale poté co začal cítit, že se moc na tvorbě hudby nepodílí se začal soustředit na jeho vlastní hudbu. Ve věku šestnácti let začal psát a producovat svoji vlastní klasickou hudbu. Jeho první album Psyanotic je komplatní a teď je v jednání vydat i druhé album.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.